Domy Ekosfera w Niewodnicy Koryckiej

Wymarzone domy w malowniczej okolicy.

W miejscowości Niewodnica Korycka powstają wymarzone domy w pobliżu urokliwego lasu. Tutaj czas staje w miejscu a bliskość natury sprawia, że poczujecie się niemal, jak w zaczarowanym ogrodzie. Położenie w otulinie lasu czyni to miejscem idealnym do życia, gdzie oddać się można długi spacerom, korzystać z niezliczonej liczby ścieżek rowerowych oraz codziennie budzić się, mając za oknem malowniczy widok oraz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem każdego dnia.
Niewątpliwym atutem, który podnosi komfort mieszkańców jest funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń z dużymi, dobrze doświetlonymi pomieszczeniami. Każdy domownik znajdzie tu przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Wysoka jakość materiałów w połączeniu z dbałością o detale, modernistyczne bryły budynków z elegancką kolorystyką utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i grafitu stworzą spójną, trwałą i estetyczną całość osiedla.
Domy budowane są w sprawdzonej technologii tradycyjnej, oddane w standardzie deweloperskim z zagospodarowanym terenem i ogrodzeniem. Posiadają dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne bez skosów. W budynku zaplanowaliśmy duży garaż na 2 samochody. Oferujemy 16 domów na działkach o powierzchniach ponad 800 mkw. w 3 funkcjonalnych rozkładach o powierzchniach całkowitych: 195 mkw. i 230 mkw.

Niewodnica Korycka położona jest tuż przy zachodniej granicy Księżyna. To bardzo urokliwe i spokojne, pozbawione wielkomiejskiego zgiełku miejsce, oferuje prosty i szybki dojazd do Białegostoku drogą nr 678. Do ścisłego centrum mamy raptem 12 min drogi. W sąsiedztwie osiedla znajdują się punkty handlowo-usługowe, takie jak: sklep spożywczy, sklep ogrodniczy, restauracja, hotel, wulkanizacja, a także szkoła.