Kontakt

idealinvest-logo-240

Ideal Invest – Doradztwo Deweloperskie i Inwestycyjne

Aktualnie prowadzimy sprzedaż dla RDM Inwestycje. Dewelopera, który tworzy kameralne budynki mieszkaniowe w wyjątkowych lokalizacjach.

Oferowanie produktów do sprzedaży, wobec których ma się całkowite przekonanie,  jest i łatwe i satysfakcjonujące. Dlatego z ogromną przyjemnością polecamy Państwu mieszkania z naszej oferty.

Wszystkie inwestycje znajdują się w unikatowych lokalizacjach. Ich wyjątkowość wynika najczęściej z centralnego położenia, ale też lokalizacji w pobliżu np.: terenów zielonych. Drugą nie mniej istotną cechą oferowanych przez nas przedsięwzięć mieszkaniowych jest ich kameralność połączona z eleganckim stylem. Deweloperowi zależy na tworzeniu ładnych budynków, będących prywatnymi enklawami komfortu. Buduje niezwykle atrakcyjną przestrzeń do życia, pracy oraz swobodnego odpoczynku. Dodatkowo, zabiega o to, aby inwestycje były nie tylko atrakcyjne i dobrze wkomponowane w charakter otoczenia, lecz także podnosiły wartość estetyczną najbliższej im przestrzeni miejskiej. Zakup oferowanych przez nas mieszkań to bezpieczna i pewna inwestycja, która stale będzie zyskiwać na swojej wartości i pomnażać Państwa kapitał.

Zadzwoń już teraz po doskonałe mieszkanie – 600 803 604

Adres

Białystok, ul. Drewniana 11
czynne pn-pt 9:00 – 17:00

E-mail

kontakt@idealinvest.pl

Telefon

600 803 604
791 021 709

Mapa

Polecany parking

Hotel Espaeranto – wjazd od ul. Sienkiewicza

Inne miejsca parkingowe

KFC, Kino Forum, ul. Akademicka