Willa Wiatrakowa

willa-wiatrakowa-logo-300×158

Willa Wiatrakowa – inwestycja zrealizowana

Opis

Marzenia na wyciągnięcie ręki

Willa Wiatrakowa może stać się Państwa realizacją marzeń o pięknym mieszkaniu, ponieważ idea wykreowania korzystnych rozwiązań przestrzennych, w taki sposób, aby można je było następnie komfortowo i funkcjonalnie zagospodarować towarzyszyła od początku powstania projektu.

Klasyczna bryła kameralnego budynku składającego się jedynie z 22 mieszkań będzie miała również klasyczne wykończenie. Elewacja budynku będzie poprzecinana boniami i utrzymana w ciepłej, białej tonacji z modnymi szarymi dodatkami i eleganckim akcentem z płytek drewnopodobnych na poziomie parteru. Lekkości bryle budynku nadają duże okna i szerokie balkony. Całość zamyka subtelny gzyms nad ostatnią, szósta kondygnacją.

Dla Ciebie i Twojej rodziny

Willa Wiatrakowa powstanie w środku zorganizowanej zabudowy z pełną infrastrukturą. Dzielnica Sady Antoniukowskie oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, Galeria Antoniuk, szkoła podstawowa i gabinety medyczne. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią Białegostoku. Stąd dojazd do Kościoła Rocha i centrum zajmuje tylko 4 minuty.

Wygodna komunikacja i dobre sąsiedztwo czynią z inwestycji Willa Wiatrakowa doskonałe miejsce na zakup mieszkania pod wynajem. Jednak optymalne metraże i komfortowe rozwiązania przestrzenne pozwolą wybrać odpowiednie mieszkanie zarówno singlom, parom, jak i rodzinom z dziećmi.

Video
Mapa