Na Stromej

na_stromej-logo-300×179

Na Stromej – inwestycja zrealizowana

na-stromej-baner
Opis

Inwestycja Na Stromej została skomercjalizowana w 100% przed zakładanym terminem przez Ideal Invest.

Inwestycja Na Stromej stała się idealną odpowiedzią na potrzeby osób chcących żyć na swoim ukochanym osiedlu – Słoneczny Stok, gdzie toczy się ich życie, gdzie mają nawiązane kontakty i znają wszystkie ścieżki, ale pragną nowej przestrzeni życiowej. Chcą szerokich klatek schodowych, obszernych balkonów, lub ogródków, wygodnego garażu podziemnego.

To wszystko zaoferował kameralny budynek Na Stromej, którego kształt i forma sprawiły, że mieszkańcy poczują się jak w domu, a nie bloku.

Inwestycja Na Stromej usytuowana jest na niewielkiej skarpie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w pobliżu basenu i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo – usługowych.

Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych (ul. Gen Sikorskiego i ul. Hetmańska) i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie terenów zielonych umożliwia łatwy kontakt z naturą tworząc przyjazne warunki do życia. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, cieszą oczy i koją serca mieszkańców.

Trzykondygnacyjny budynek posiada bardzo lekką i zróżnicowaną bryłę dzięki rozmieszczeniu dużych balkonów wykończonych szklanymi balustradami i wzbogaconymi metalowymi drabinkami przypominającymi pergole. Skośny, blaszany dach kolorem antracytowym przechodzi na górną kondygnację utrzymanego w słonecznej tonacji budynku. Wykończenia w kolorze dachu i zastosowanie boniowania dodatkowo urozmaica ładna elewację budynku.

Budynek Na Stromej to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i duże balkony. Na Stromej to spokojne miejsce do codziennego życia.

Mapa