Apartamenty w kamienicy – Piasta 17

Nowa inwestycja – Apartamenty w kamienicy – Piasta 17

Opis

Kamienica Piasta 17 to połączenie  elegancji, nowoczesności oraz wygody. Wystarczy krótki spacer by dotrzeć stąd do centrum Białegostoku, gdzie można zapewnić sobie  dostęp do całej gamy rozrywek: restauracji, pubów, teatrów, muzeów i najważniejszych zabytków, które uatrakcyjnią wolne chwile.

Nowoczesna a zarazem elegancka bryła budynku wzorowana na ponadczasowych, urokliwych kamienicach  wyróżni się na tle okolicznej infrastruktury. Kameralną budowlę będzie charakteryzowała wysoka jakość wykonania przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych. Do stworzenia elewacji budynku wykorzystano piaskowiec .  Jego faktura mieniąc się w promieniach słońca na różne kolory z pewnością  będzie przyciągała wzrok przechodniów.

Gustowne klatki schodowe staną się prawdziwą wizytówką budynku

Kamienica Piasta 17  to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać zarówno nowocześnie jak i w spokojnej okolicy. Wokół dominuje kameralna, niska  zabudowa o bardzo przyjaznym charakterze. W okolicy znajdziemy  obiekty użyteczności publicznej oraz  szkoły i przedszkola. Nasz budynek powstaje w środku zorganizowanej zabudowy z pełną infrastrukturą.

Projektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech pokoi, co pozwoli  przyszłym mieszkańcom, na wybór lokum doskonale dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub taras tworzące spójną, nowoczesną elewację. Natomiast do mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą przestronne ogródki.  W trosce o potrzeby zmotoryzowanych przewidziano  miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Kamienica Piasta 17  to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i bogactwo zieleni. Nowoczesny budynek zapewni Państwu komfort i wygodę mieszkania, a zielone otoczenie będzie doskonałym miejscem na rodzinne spacery i dziecięce zabawy.

Piasta 17 gwarantuje:

– bliskość ścisłego centrum miasta

– korzystny dojazd do sąsiadujących dzielnic

– miejsca parkingowe

– wysoki standard wykończenia budynku

– duże witryny okienne

  balkony i tarasy

– funkcjonalne rozkłady wnętrz

– różnorodność i wielość punktów usługowych

Video
Mapa
Facebook

Zapraszamy na nasze strony na Facebooku

Facebook – Kamienica Piasta 17

Facebook  – Ideal Invest