Na Stromej

na_stromej-logo

Sprawdź pełną ofertę na stronie www.nastromej.com.pl

na-stromej-baner

Inwestycja Na Stromej jest idealną odpowiedzią na potrzeby osób chcących żyć na swoim ukochanym osiedlu – Słoneczny Stok, gdzie toczy się ich życie, gdzie maja nawiązane kontakty i znają wszystkie ścieżki, ale pragną nowej przestrzeni życiowej. Chcą szerokich klatek schodowych, obszernych balkonów, lub ogródków, wygodnego garażu podziemnego.

To wszystko zaoferuje kameralny budynek Na Stromej, którego kształt i forma sprawi, że przyszli mieszkańcy poczują się jak w domu, a nie bloku.

Inwestycja Na Stromej usytuowana jest na niewielkiej skarpie w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej w pobliżu basenu i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo – usługowych. Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych (ul. Gen Sikorskiego i ul. Hetmańska) i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie  terenów zielonych umożliwia łatwy kontakt z naturą tworząc przyjazne warunki do życia. Piękne widoki z okien – niedostępne w żadnym innym miejscu, ucieszą oczy i ukoją serca mieszkańców.

Trzykondygnacyjny budynek posiada bardzo lekką i zróżnicowaną bryłę dzięki rozmieszczeniu dużych balkonów wykończonych szklanymi balustradami i wzbogaconymi metalowymi drabinkami przypominającymi pergole. Skośny, blaszany dach kolorem antracytowym przechodzi na górną kondygnację utrzymanego w słonecznej tonacji budynku. Blaszane wykończenia w kolorze dachu i zastosowanie boniowania dodatkowo urozmaica ładna elewację budynku.

Budynek Na Stromej to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i duże balkony. Na Stromej to spokojne miejsce do codziennego życia.

Na Stromej oferuje:

– mieszkania dwupokojowe w metrażach od 34 do 45 mkw.
– mieszkań trzypokojowe w metrażach od 50 do 62 mkw.
– mieszkania czteropokojowe w metrażach od 61 do 72 mkw.

Wybór Na Stromej gwarantuje:

– kameralną inwestycję i życie w niewielkiej wspólnocie –  tylko 27 mieszkań
– spokojną i zaciszną okolicę
– korzystny dojazd
– bardzo duże balkony
– wysoki standard wykończenia
– możliwość odebrania mieszkania wykończonego pod klucz
– niepowtarzalna przestrzeń życiową
– mieszkania z ogródkami
– sąsiedztwo pływalni rodzinnej
– życie w miłym otoczeniu…

Jeszcze więcej możliwości

Wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów w ciągu wielu lat pracy pozwoliło nam stworzyć odpowiednią ofertę usług towarzyszącą zakupowi mieszkania. Aby jak najbardziej zminimalizować trudy przeprowadzenia inwestycji proponujemy: możliwość stworzenia indywidualnego projekt aranżacji mieszkania. Zmienimy przestrzeń specjalnie do Państwa wytycznych żeby było ją łatwiej później komfortowo zagospodarować. Pomożemy  sprzedać stare mieszkanie oraz doradzimy najlepszy wybór kredytu hipotecznego.