Administracja i Zarządzanie

Z przyjemnością informujemy, że poszerzyliśmy zakres naszych usług o administrowanie i zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi.

Rynek nieruchomości nie jest dla nas tylko codzienną pracą, ale przede wszystkim pasją, a nasi Klienci to nie tylko nazwiska w tabelach, ale ludzie do, których podchodzimy z serdecznością oferując pełen profesjonalizm w doradztwie i obsłudze na każdym z poziomów naszej działalności.

Priorytetem naszej pracy jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa i komfortu oraz utrzymanie założonego standardu budynku, którym zarządzamy. W każdej chwili służymy radą i pomocą.

W ramach obsługi administracyjnej zapewniamy pełną paletę usług związanych z zarządzaniem i administracją nieruchomościami, począwszy od organizacji Wspólnot Mieszkaniowych poprzez ich obsługę administracyjną, finansową, techniczną, ogrodniczą i związaną z utrzymaniem czystości w budynku oraz na terenach zielonych przylegających do Państwa nieruchomości. Z nami nie muszą się Państwo martwić o należyty standard świadczenia tych usług, ponieważ inwestycje, nad którymi sprawujemy pieczę traktujemy jak nasze własne.

By jeszcze pełniej sprostać Państwa oczekiwaniom oraz naszej potrzebie dbania o Państwa komfort, korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu dedykowanym do obsługi nieruchomości, dzięki któremu nasi Klienci za pośrednictwem platformy internetowej mają dostęp do dedykowanych informacji tj.:

Stan rachunków
Wykaz opłat
Rozliczenia mediów
Tablica ogłoszeń
Niezbędne dokumenty

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.